reklama internetowa trendy

Został on uruchomiony w publikacji opartych na subskrypcji od początku, kilka lat wcześniej niż w kopalni, z dużą sumą uzyskanych w spadku. Jest dużo miejsca na rynku na kolejny taki magazyn, wierzę, i że papier jest żywym dowodem, że można to zrobić, i całkiem pomyślnie.

Więc teraz, cierpliwości i ciężkiej pracy jest nazwa gry, robić co mogę, aby wspierać go na niewielkim budżecie. Ciekawy czytelnicy są zaproszeni, by sprawdzić na naszej stronie internetowej (link poniżej), który obejmuje bezpłatne PDF do pobrania z poprzedniego wydania, aby czytać. Można nawet zamówić bezpłatny egzemplarz próbny na czas określony.

W tym sezonie wyborów, widzimy jedne z najlepszych satyry politycznej w ostatnich latach. Jeśli jesteś fanem humoru politycznego, mam nadzieję, że to sprawdzić!

I publikuje humor Times, miesięczne "Przegląd wiadomości" za pomocą karykatury redakcyjne, kolumny humor i sekcję "fałszywe wiadomości". Z nagłówki gazet wykrzykując złe wiadomości każdego dnia, to dobra rzecz magazyn Humor Times jest na scenie, aby pomóc zrównoważyć mroku i kara z wesołym humor polityczny!

Artykuł napisany przez: