reklama internetowa darmowa

reklama internetowa darmowa OK?"

Jan: "Tak, aby zmysł"

[Piątek mija i Jan donosi praca została zakończona]

Louis: "Test systemu poszło dobrze widziałem, że jesteś zalogowany 43 błędów Czy wiesz jak bardzo jesteś zapisany naszą dupę Wyobraź sobie, że 43 błędy przeszedł do klienta Good stuff Johna..?.".

I to wszystko, to naprawdę jest takie proste. Zakładając, że pracujemy z kompetentnych i pełnych pasji osób, rzeczy rzadko się nie udać. Jeśli chcesz wiedzieć, co jest sposobem działania powinien coś pójdzie nie tak, ja polecam zaopatrzyć się w książkę, gdyż obejmuje ten temat w wymaganej szczegółowości. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, tylko pamiętaj, aby dana osoba wie, że są zadowoleni z ich pracy.

Czy dokumenty wyznaczanie celów zawsze działa? Prosta odpowiedź brzmi: nie, nie są rzadkie przypadki, gdy jest to rzeczywiście efekt przeciwny do zamierzonego celu wykonania umowy o ustalanie celów. Pozwól, że przekaźnik wystąpienie podczas wystąpienia takiej właśnie sytuacji.

Pracowałem z wieloma programistami w małej Web Development Company, gdzie zasoby gdzie dość mocno. Byłem przy użyciu ustawień bramki sukcesu wśród młodszych programistów, ale przyszedł czas, kiedy negocjowane cel ustawienie ze starszego programisty, aby go stworzyć przewodnik styl kodowania. Choć mogę produkowanych instrukcji sam, Insulinooporność Niepołomice było to zbyt daleko poza moim panowaniem. Przewodnik styl był bardziej prawdopodobne, aby być akceptowane i przestrzegane, jeśli został bronione przez "jednego ze swoich" (tzn napisany przez programistę dla innych programistów).

W momencie, starszy programista był pod dużą presją dostarczenia na szeregu projektów klienta. Uzgodniona data została nieodebranych i żadnego przewodnika stylu skutku. Mimo, że było to pretekst, aby powiedzieć "hej, nie można powiedzieć, że zamierzasz wyprodukować podręcznik stylu przez 18?" W tej sytuacji warto robić takie rzeczy byłby odwrotny do zamierzonego.

Oczywiście mogłem zobaczyć, że on pracował wyjątkowo ciężko utrzymać inne zobowiązania miał wykonane. Również fakt, że był na wyższym stanowisku w pewnym sensie dał mu mandat do spadku zadań widział pasuje, on jest po wszystkim profesjonalnym z wieloletnim doświadczeniem, wie, co robi.

Louis Marshall, Project Manager My tech blog: pm4web.blogspot.com

Artykuł napisany przez: ortopeda kraków