reklama internetowa firmy

reklama internetowa firmy

Pojmujemy rzeczy;

Wierzymy w tej rzeczy;

Postrzegamy rzeczywistość tej rzeczy;

Osiągamy rezonans z tej rzeczy;

Otrzymujemy, że coś w naszym doświadczeniu - według naszych myśli i przekonań.

My naprawdę nie można "zmienić" nasze myśli; ale myśli skupiamy się na stanie się naszym podstawowym doświadczeniem. Innymi słowy, korzystne jest, aby myśleć o czymś pozytywnym, a nie próbować przestać myśleć coś negatywnego. Zamiast zatrzymać starych myśli, świadomie wybrać nowe myśli i praktyki ich myśli. Gdzie można uzyskać nowe myśli? Można inwentaryzacji starych myśli i "wstecz" im. Innymi słowy, można zapisać swoje przekonania o sobie, na przykład, a następnie włączyć je wokół. Jeśli piszesz w dół, "Jestem gruby," zmienić na "Jestem w dobrym stanie zdrowia"; i powiedzieć to, czy wierzysz, czy nie. Najpierw należy zadeklarować rzeczy, zanim w to uwierzyć. Jeśli nie masz przekonania - Make Believe. Powtarzanie afirmacji jest najlepszym sposobem na budowanie przekonania: "Myślę, że mogę, myślę, że mogę, wiem, mogę; wiem, że mogę ..."

W istocie rzeczy myślimy o pochodzą z trzech źródeł pierwotnych - nazywane czasem trzech instrumentów wiedzy. Istnieje zapewne trzy sposoby można przyjść coś wiedzieć. Oczywiście, trzeba wiedzieć coś na to https://wieniecwarszawa.pl/wiazanki-pogrzebowe-wawer/, aby stać się częścią swoich myśli i świadomego rzeczywistości lub doświadczenia. Są sposoby, dowiadujemy się rzeczy w naszym doświadczeniu:

W skrócie - Pozyskanie informacji ze świata poprzez Sensory Perception (wzroku, słuchu, smaku, węchu, dotyku ...)

Wnioskowanie - Łączenie informacje uzyskane poprzez Sensory Perception do tworzenia nowych pomysłów lub koncepcji

Intuicja - Informacje, które pojawia się w naszej świadomości "spontanicznie", czyli oczywiście nie przez Perception

Niektórzy nazywają intuicją "esp" lub "Extra-Sensory Perception"; co oznacza, że ??mamy "wyczuła" coś na poziomie "powyżej" lub "większe niż" naszych zmysłów - istnieje wiele sposobów interpretacji sposobów informacji wydaje się dotrzeć w naszej świadomości.
Artykuł napisany przez: