reklama internetowa studia

reklama internetowa studia

Chodziło o to, że uwaga mediów byłoby podjechać czytelnictwa i pomagają wzmocnić reklamę. Jestem pewien, że to musi być wniesiona w niektórych nowych czytelników, ale lokalni przedsiębiorcy nadal bardzo mocno z ich reklam pieniędzy. W końcu, po kilku miesiącach więcej krwotoku finansowej z powodu zatonięcia przychody z reklam, postanowiłem wyciągnąć wtyczkę z bezpłatnej wersji.karma dla ryb Na okładce ostatnich czterech wolnych problemów, zrobiłem to bardzo oczywiste, ile pozostało, i zaprosił fanów długoletni papieru do objęcia po obniżonych stawkach. Wiele zrobił, ale nie tak dużo jak miałem nadzieję. Myślę, że to trudne dla większości ludzi wybulić pieniądze za coś, czego cieszył się za darmo tak długo, nawet jeśli oni wyznają swoją miłość do niego, a nawet jeśli to był tylko $ 17.95 rocznie!

reklama internetowa studia

Jednak robię mój najlepszy pobyt w oczach opinii publicznej w Sacramento, tworzenie tabel i kabiny na tyle wydarzeń, jak mogę, a ja teraz staje reklamodawca sam w innych lokalnych czasopism. Kiedy ludzie widzą mnie na te wydarzenia i odebrać bezpłatne Back Issues gaszę, wielu z nich nie powie mi, że nie zdawali sobie sprawy z tego, co się stało, ale przeoczył papier. Niezależnie od tego, że nie widział cztery kwestie, które głośno ogłosił koniec wolnej edycji, lub po prostu zignorować faktu, że trochę informacji, nie wiem. Ale jasne jest, że ludzie, brakuje papieru, więc mam dobre sukces podpisania tych starych czytelników się do subskrypcji. Papier jest na solidnej podstawie finansowej, choć skromnym jeden Tani wynajem samochodów Legnica, a jest tu zatrzymać.

reklama internetowa studia

Powoli, lecz publikacja nadal rośnie, jak ludzie na całym świecie odkryć i starych przyjaciół odnowić znajomość. Oczywiście, że papier może wzrosnąć o wiele szybciej, jeśli mogę sobie pozwolić na wielką narodową kampanię marketingową. Szukam inwestorów do finansowania takich kampanii, a moim celem jest, aby w końcu dopasować poziom subskrypcji mojego jedynego bezpośredniej konkurencji, podobny papier z Ohio o nazwie Funny Times.
Artykuł napisany przez: