reklama w internecie za darmo

reklama w internecie za darmo Jest to bez wątpienia jedna z najlepszych ról Cushing i naprawdę żal pana Grimsdyke kiedy jego prześladowca końcu doprowadza biednego starca do powieszenia się. Ale oczywiście, to bycie Cushing horrorów, a jeden w których charakter został manipulowanie tablicy Ouija, to nie wszystko skończy tam przez rok później, gnijące zwłoki Grimsdyke wstaje z grobu, aby dokładnym makabryczny Zemsta na jego bezwzględnego sąsiada, wyrywał serce i pozostawienie go na jego ojca szoku znalezienia następnego ranka, owinięte w płótno nasączone krwią łożyska wiersz walentynkowy napisany krwią. Klasyczny Amicus rzeczy!

Przy wszystkich swoich filmach młotek, filmy Cushing Amicus zachować szczególną zaszczytne miejsce na mojej półce DVD. Ilekroć patrzę na mojej kolekcji DVD, często myślę sobie, że jeśli kiedyś oglądać Petera we wszystkich tych fantastycznie przerażających filmów lat temu, nigdy nie myślałem, że pewnego dnia będę rzeczywiście właścicielem je wszystkie w tym formacie, zawsze tam, aby obejrzeć gdy chcę.

reklama w internecie za darmo

To nie okna gdynia było często, że Peter Cushing odegrała Baddie, ale kiedy to zrobił, mógłby naprawdę zaimponować, tak jak unforgettably jak mógł, kiedy grał na proszeni Gentleman role. Film, który widzi pan Cushing w jego najbardziej bezwzględny i przykre jest, dla mnie, 1969 classic Frankenstein musi zginąć. W rzeczywistości, o wszystkich filmach zagrał w Frankenstein, to jest taki, który naprawdę ukazuje Baron na jego najciemniejsze, pochylając się do takich szokujących aktów jak gwałt i morderstwo. On szantażuje parę młodych ludzi, którzy pomagają mu w jego coraz fanatycznych eksperymentów, a gdy dziewczyna, Anna (w tej roli pięknej Weroniki Carlson), przypadkowo ustawia potwora darmo, he zimną krwią noże jej śmierci. Obok tragicznym obrazem ubogich Pana Artura Grimsdyke wisi na szyi w Opowieści z krypty, w scenie, w której biedny Anna leży martwy z skalpela Frankensteina wystający z brzucha w Frankenstein musi zginąć z pewnością plasuje się wysoko na liście moich filmach Cushing, które mają największą wartość szokiem.

Oczywiście, każdy wie, że Peter Cushing grałem wiele innych ról poza gatunek horroru, i pojawił się w licznych produkcjach teatralnych ukazujących takie postacie literackie jak pan Darcy z Dumy i uprzedzenia. Aha, i kto mógł zapomnieć jego sporadyczne występy gości na Morecambe i Wise Show, gdzie uporczywie nękał dwóch komików za jego "pieniądze". Jednak jest to dla jego wspaniałych występów jak Baron Frankenstein i Abraham Van Helsing, wraz ze wszystkimi jego innych ról horror, że będę w większości pamiętających go. Zrobił te części własnego - podobnie jak jego wielki przyjaciel Christopher Lee zrobił z Dracula i Boris Karloff zrobił z Potwora Frankensteina - i nikt, ale nikt nie mógł wypełnić swoje buty w tym zakresie.

reklama w internecie za darmo

Przemysł horrorów jest dziś, niestety, znacznie uboższe miejsce bez Peter Cushing, w "dżentelmena grozy".

Artykuł napisany przez: