reklama internetowa formy

reklama internetowa formy

Zmiana percepcji, zmienić swoją rzeczywistość

Jestem pewien, że słyszałeś powiedzenie, "Percepcja jest rzeczywistość." W skrócie, jest jednak tylko część obrazu. Większa część rzeczywistości leży poza swoją percepcję i przeciwstawia ludzkie definicje lub wyjaśnienia. Niektóre starożytnych kultur mówić o ostatecznej rzeczywistości - Boga - tak jak to, co nie można mówić ani o.praca dyplomowa Zatem, rzeczywistość pozostaje ukryty i nie tylko znane, ale niepoznawalny. Wszystko, co naprawdę możemy wiedzieć, w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, to taka, która nie jest ukryty. Wszystko, co możemy wiedzieć, czy te podania, tymczasowe, przejściowe, iluzoryczne doświadczenia, które pochodzą z "nigdzie" i przejść przez naszą świadomość na ich drodze powrotnej do "nicość".

Nasza droga wydaje się być z "Nigdzie się teraz, tutaj, by teraz-Tam, czyli tam, gdzie zaczęliśmy. - Nigdzie" Niektóre kultury, że to proces ciągły i, podobnie jak prąd, pory roku, dzień i noc, i każdej innej części natury, mamy wzrost i spadek - do i od istnienia w tym świecie fizycznym. Kultury, którzy wierzą w reinkarnację wierzą, że podobnie jak w kołowrotku, cykl ten może być przyspieszony lub spowolniony, możemy dodać więcej energii, mądrość, itp, lub cewki zapłonowe możemy tracić energię i osobistej mocy - wszystko przez naszych własnych działań myślowych inspirowane. W każdej części cyklu, przygotowujemy się do kolejnej części; siejemy nasiona w nadchodzących sezonach. Kto wie?

Chodzi o to, cokolwiek wierzysz, wierzysz. Ważniejszy jest fakt, że rzeczywistość jest kształtowana i interpretowane zgodnie z własnymi przekonaniami; Tak więc, jeśli nie lubisz swoje doświadczenia, trzeba tylko zmienić swoje przekonanie o tym. Rozważmy przykład o "irytujący" współpracownika, który nie może się dogadać z nikim. Ta osoba prawdopodobnie chce dopasować i być akceptowane, ale nie wiem jak, lub nie może znaleźć wewnętrznych zasobów do podjęcia tych ważnych pierwsze kroki i zrobić coś innego.
Artykuł napisany przez: