reklama internetowa nowoczesne narzedzie

reklama internetowa nowoczesne narzedzie

Historia Muzeum Filmu w Londynie

Muzeum London Film, który był kiedyś znany jako Movieum Londynu znajduje się w budynku County Hall Westminster Bridge Road w City of London. W muzeum jest koniecznością dla fanatyków filmowych, które daje ogromną ilość rzeczy do zrobienia i zobaczenia. Miłośnicy filmu dzieje będzie w swoim żywiole.organizacja wesel Szczecin Jak również wspaniałej zabawy to również edukacyjne, można dowiedzieć się o historii filmu i znanych reżyserów.

reklama internetowa nowoczesne narzedzie

Muzeum jest jednym w swoim rodzaju w Wielkiej Brytanii. Został założony i utworzone w lutym 2008 roku przez Jonathana Sands po podpisaniu umowy dzierżawy na 25 lat County Hall London. Jonathan zaczął swoją karierę jako fotograf handlowych i reklamowych i otworzył swoje pierwsze własne studio psychodietetyk Kraków w młodym wieku 17. Następnie udał się i przeniosła się do Elstree Film Studios i stał się fotografem zamieszkania w 1997. Na studiach poznał Nick Harrison który był właścicielem firma prop i wydarzenia o nazwie "dziwne i cudowne". Pracował z Nickiem na wielu specjalnych projektach, które obejmowały partii Aliens Resurrection na BAFTA.

Kiedy życie Nick Harrison została przerwana w wieku 37, kiedy na Jonathan kupić firmę i kolekcję i zbudował go w górę do pełnego firmie produkcyjnej. On stworzył wiele atrakcji, w tym "Siedem Grzechów Głównych" w Thorpe Park i Chelsea Football Club Stulecia Muzeum na Stamford Bridge. W 2006 roku zwrócił się do Lucasfilm 30th Anniversary Wystawa znajdować się w Londynie, a Jonathan został poproszony przez promotora na organizację imprezy. Zrobił to i tak wynegocjowane krótki licencję termin przedstawienia go w County Hall. "Star Wars The Exhibition" otworzył w dniu 4 maja 2007 roku i okazał się wielkim sukcesem. Doszło Jonathan myślenia i kiedy, że wystawa została zamknięta, Jonathan chodził patrząc na podpisanie umowy najmu 25 roku w County Hall, aby mógł przenieść całą swoją kolekcję w.
Artykuł napisany przez: