reklama internetowa typu push

reklama internetowa typu push

Peter Cushing, Gentleman Of Horror

Z jego wybitnych kościach policzkowych, zapadnięte policzki i orli nos, Peter Cushing jest niewątpliwie jednym z najbardziej charakterystycznych i znanych twarzy w historii horrorów. Sprzęganie jego Wytworny wygląd ze swoim spokojnym, dobrze mówionego sposób Cushing jest często opisywany jako "dżentelmena grozy".relaksujący masaż Pabianice Jako fan Peter Cushing przez całe życie, z pewnością zgadza się z tym nazwy, ponieważ wierzę, przyniósł pewnego rodzaju klasy i wrodzonej jakości do każdej roli, jaką odegrał, czy to część horroru czy inaczej.

reklama internetowa typu push

Moje najwcześniejsze wspomnienia z oglądania filmu Peter Cushing sięgają późnych lat sześćdziesiątych, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem go w horrorów Hammer Wychowałem się kochać tak bardzo. Jako mały chłopiec kłaść się późno, aby obejrzeć spotkanie ze strachu każdy poniedziałkowy wieczór o godzinie 10.30 po południu, I natychmiast został uderzony przez tego fantastycznego brytyjskiego aktora z atrakcyjnej twarzy, człowiek, który może grać zarówno Baron Frankenstein lub Draculi arch nemesis, dr Van Helsing, z równym wdziękiem i charyzmą. W tych dalekich dni, musiałem się zadowolić starym czarno-białym telewizorze, więc oglądanie pana Cushing w tym kontekście było mało porywające w sobie. Ale potem, kiedy w końcu dostaliśmy nasze barwy telly w 1975 roku, a ja byłem wtedy w stanie wyświetlić wszystkie te wspaniałe filmy Hammer grozy w chwalebnej technikolorze - dobrze, że była jeszcze większa radość niż mój początkowej ekspozycji do nich na mój stary czarno- -white ustawić z powrotem w latach sześćdziesiątych!

reklama internetowa typu push

To nie był tylko filmy Hammer że kocham pana w Cushing, bo nam się znakomite występy w filmach Amicus też. Amicus były głównymi rywalami do młota, gdy przyszło do produkcji najwyższej jakości filmów grozy, a moim ulubionym Cushing role w tych filmach kufer było to, że w tragicznym ex-śmieci człowieka Arthur Grimsdyke w Opowieści z krypty (1972), który jest ścigany do popełnienia samobójstwa przez zimny działań o snobistyczny sąsiad, który bierze wyjątek drodze Grimsdyke zaprzyjaźnia miejscowe dzieci i przystaniach psy w domu, zbierając brud z tego, co jest, mimo wszystko, tylko prosta sprawa samotny, nieszkodliwe stary człowiek gra na życzliwą wuja do miejscowych dzieci.
Artykuł napisany przez: trenerzy personalni opinii