reklama w internecie i jej formy

reklama w internecie i jej formy

Jak się ubrać do pracy, a co robi twój wygląd mówi o tobie? Stopniowe rozluźnienie reguł wokół jak ubrać się do pracy została przyjęta przez większość, ale wiele wykazały brak wyroku w jaki sposób zastosować nowe style. Co to jest "dorywczo działalności" tak? To otwartość na interpretacji jest to, co jest przyczyną problemu. Bardzo wiele zależy od kultury danej organizacji, jaki rodzaj działalności gospodarczej jesteś, lokalizacji geograficznej i czy jest to miasto, małe miasto, i czy nie można spotkać się osobiście z klientami.

Jest jeden stary kawałek porad, które wciąż stoi: sukienka do zadania, które ma, a nie ten, którego masz. Kim są osoby, które chcą cię szanować? Czyje dobra opinia chciałbyś uprawiać? Spójrz, jak prezentują się i zastanowić się, jak można je naśladować. Jeśli on zawsze nosi kurtkę do spotkań, nie pokazują się w koszuli; jeśli nosi elegancki pantsuit inni pojawiają się w dżinsy, skręcać w kierunku jej stylu. Ludzie odnoszą się do innych, którzy są tacy jak oni, a wygląd jest ważny pierwszy krok. W odpowiedzi na badania robiłam na temat biznesu dorywczo strój, jedna kobieta powiedziała, że ??lubi pozostawać dość formalny, ponieważ, jak mówi, "Jestem młoda i ładna. Jest to na tyle mocno, aby być poważnie brane pod uwagę, a jeśli pokażę w dżinsy i teeshirt nie ma szans. " Czy twój wygląd sabotowanie swoją obecność profesjonalnego?

O Relacje

reklama w internecie i jej formy

Rozwijać i pielęgnować szacunku relacje z rówieśnikami, te powyżej i poniżej ciebie na schemacie organizacyjnym, a klienci.

Niestety, wiele osób rozsiewania plotek i nieprzyjemnych plotek o ich kolegów. To nie jest zachowanie zawodowym. W biznesie, jak w życiu, rada mojej matki jest nadal dobra: jeśli nie można powiedzieć coś dobrego o kimś, nie mów nic.

Spróbuj, jak moglibyśmy się pozytywne, to nie jest możliwe, aby być optymistyczne i jasne przez cały czas.
Artykuł napisany przez: