reklama w internecie ile kosztuje

reklama w internecie ile kosztuje

Jak Imię WWW

Przy wyborze sposobu nazywania stronę internetową dla lokalnego biznesu, czego naprawdę wybiera to nazwa domeny, zwany także adres internetowy lub adres URL. Nazwa ta wiąże się z adresu IP, który stanowi fizyczny punkt w Internecie. Gdy wpisze nazwę domeny do przeglądarki internetowej, strona wyświetla sieci.pompa vogel Nazwa domeny jest zapewne najważniejszym aspektem tworzenia małych witryn biznesowych.

Ten artykuł zawiera trzy strategie można wykorzystać przy wyborze nazwy domeny, plus list trzy plusy i minusy każdej strategii wziąć pod uwagę przed dokonaniem ostatecznego wyboru ...

STRATEGIA 1 - Użycie nazwy firmy: Jeśli jesteś nowy biznes wyborze nazwy domeny może być łatwiejsze do osiągnięcia, ponieważ można wybrać nazwę firmy i nazwę domeny w tym samym czasie. Jeśli jesteś istniejący biznes może to być trudniejsze do osiągnięcia, ponieważ nie są czasy, gdy specyficzna nazwa firmy nie jest dostępny w postaci nazwy domeny.

Zalety

Łatwo klienci do zapamiętania

Utrzymuje swoją markę w Internecie spójne ze swoim fizycznym sklepie

reklama w internecie ile kosztuje

Jeżeli potencjalny klient widzi reklamę z firmą mogą łatwo wygooglować swoje imię i być kierowane na swojej stronie

Wady

Nazwa firmy może nie być dostępny w postaci nazwy domeny

Nazwa firmy nie może zawierać ważnych haseł odnoszących się do handlu lub produktów

Nazwa firmy może być długa

STRATEGIA 2 - Use Your Name: Używanie nazwy dla nazwy firmy jest zdecydowanie osobistym wyborem, który ma większy sens dla niektórych przedsiębiorstw w stosunku do innych. Na przykład, będąc jedynym właścicielem używam nazwy dla mojego URL. Mimo, że nadal jestem w tej samej branży, w ciągu ostatnich 10 lat lub usług Oferuję ewoluowały i moja baza klientów zmieniła się z nim. Ale ponieważ mój URL strony internetowej nie jest związana z żadnym konkretnym produkcie lub usłudze zawsze będzie istotne dla mojej firmy.

Artykuł napisany przez: